Havuz ve Ekipmanları Tasarımı

Bir yüzme havuzu planlanırken dikkate alınması gereken ilk husus havuzun yapılış nedeni. Yani havuzun son kullanıcısı ve yüzme havuzunun kullanış amacıdır. Buna göre etüd edilmesi gereken konular şöyledir.

a- Havuzun tipi,
b- Boyutları ve derinliği,
c- Eğer isteniyorsa çocuk havuzu, ölçüleri ve konumu,
d- Havuz tipine göre statik yapısı, takviyeli beton yapısı, su yalıtımı ve mekanik tesisatı,
e- Talebe göre aksesuarlar (merdivenler, havuz içi aydınlatma, atlama tahtası vb.)
f- Tamamlayıcı sahalar (havuz etrafında yürüme sahası, duşlar,banyolar, ofisler, restorantlar veya barlar gibi)
g- Kaplama malzemeleri

Açık Mekan Yüzme Havuzları, Kapalı Mekan Yüzme Havuzu, Çocuk ve Animasyon Havuzları, Jakuzili Havuzlar, Jakuzi ve Masaj Sistemleri, Çok Havuzları, Thalasso Terapi Havuzları, Termal Havuzlar, Olimpik Havuzlar, Eğlence Havuzları, Süs ve Doğal Havuzlar, Havuz Ekipmanları, Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri, Havuz Kaplama Malzemeleri ve Havuz Aksesuarları uygulamalarını en güncel teknolojiyle müşterileri ile buluşturmaktadır. Firmamız söz konusu uygulamalarda Türk Standardı, Alman DIN normu, İngiliz SPATA ve Amerikan NSPI normlarına uymaktadır.

Tüm havuzlar mekana ve kullanıcıların tercihlerine göre tasarlanmakta, projelendirilmekte ve inşaat uygulamaları gerçekleştirilerek teslim edilmektedir. Mekanik ve dezenfeksiyon sistemleri ile uygulama kaliteleri arttırılarak, havuzların sağlık ve güvenlik yönünde tam donanımlı olarak müşterilere teslim edilmesi amaçlanmaktadır.